Hizmetler

Firmanızı uluslararası koşullarının dayattığı rekabet ortamına dayanıklı olması için, Finans, Bilişim ve Global Ekonomi eğitimleri ile artı değer katalım.

Bilişim

Yazılım, Sistem, Veri Analitiği,  Network, Ms Office konuları kapsamında eğitim veriyoruz.

Finans

Finans, Risk Yönetimi, Proje Finansmanı, Analiz ve Muhasebe vb. konularında eğitimleri firmaların ihtiyaçlarına yönelik tasarlayıp veriyoruz.

Global Ekonomi

Sınırların kalktığı bir dünyada işletmenizi uluslararası pazarlarda gerekli müşteriler ve üreticiler ile buluşmaya hazırlamak için eğitimler tasarlıyoruz.

Kişisel Gelişim

Stres Yönetimi, Satış, İletişim Teknikleri vb. başlığında eğitimler tasarlayıp veriyoruz.

Kurumsal Eğitimler

Kurumsal Eğitimlerin içeriklerini öğrenmek ve kapsamları hakkında daha geniş bilgi almak için eğitim sayfamızı inceleyin.

Eğitim Sayfası

Bilişim

Günümüzde ilerleyen bilişim teknolojilerine firmanızı adapte edebilmek için danışmanlık ve hizmet desteği veriyoruz.

Finans

Kurumunuzun finansal olarak güçlü yapılandırılması, kriz ve streslere karşı güçlü olması için danışmanlık veriyoruz.

Global Ekonomi

Uluslararası pazarların dayattığı yüksek rekabet ortamına dayanıklı ve adaptasyon yeteneği yüksek firmaların gelişebilmesi için danışmanlık desteği veriyoruz.

Danışmanlık

Dünyadaki teknolojik ve ekonomik gelişmelerin şirketiniz için ne anlam ifade ettiğini daha net görebilmeniz için ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmış danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Bilişim SayfasıGlobal Ekonomi

Yazılım Danışmanlığı

Müşteri ve iş ortaklarımızla beraber tasarım, geliştirme, entegrasyon, güvenlik denetimi alanlarını planlıyor ve uyguluyoruz.

Veri Analitiği ve İş Zekası

Büyük Veri Danışmanlığı, İş Zekâsı, Gelişmiş Analitik, Veri Görselleştirme ve Dashboard Uygulamaları ile müşterilerimizin veri yönetiminde destek veriyoruz.

Finansal Yazılımlar

Tahmin Modelleri, Block Chain Altyapı Sistemleri ve Finansı hayatımızda kullanabilir hale getiren yazılımlar geliştiriyoruz.

Mobil Uygulamaları

IOS ve Android Platformunda markanızı güçlendiren, İşletme sorunlarını çözen, kullanıcıları çeken güçlü ve kullanışlı mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Outsource Personel Desteği

Hizmet verdiğimiz kurumlara, işe alım süreçlerinde ihtiyaçlarına yönelik dış kaynak personel desteği veriyoruz.

Yazılım

Intelcon Tecnology ailesi olarak, tüm hizmetlerimizi G-Soft markamızın altında vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz tüm başlıkları detaylı incelemek için sayfamızı inceleyebilirisiniz

Sayfaya Git

Küresel İşletme Danışmanlığı

“Küreselleşen dünyada yeni iş ağlarına ulaşıp, uluslar arası alanda kalıcı olmak için bize ulaşın”

Dünya hızla değişiyor ve bu değişim şirketler için yeni fırsatlar olduğu kadar tehditler de yaratıyor. Fırsatlardan faydalanırken, tehditlere karşı da korunaklı olmanın tek bir yolu var, o da doğru ve güncel bilgiye sahip olmak. Dünyadaki ekonomik ve jeopolitik gelişmelerin şirketiniz için ne anlam ifade ettiğini daha net görebilmeniz için ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmış danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Dünya hızla değişiyor ve bu değişim şirketler için yeni fırsatlar olduğu kadar tehditler de yaratıyor. Fırsatlardan faydalanırken, tehditlere karşı da korunaklı olmanın tek bir yolu var, o da doğru ve güncel bilgiye sahip olmak. Dünyadaki ekonomik ve jeopolitik gelişmelerin şirketiniz için ne anlam ifade ettiğini daha net görebilmeniz için ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmış danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Pazar Analizleri

“Yurt dışı pazarlar fırsatlarla dolu oldukları kadar zorluklar da barındırıyorlar”

Yeni bir pazara girmeden önce o pazarı ve sektörü derinlemesine analiz etmek, ilgili ülkeyle ilgili jeopolitik riskleri değerlendirmek, sadece ekonomik değil, siyasi ve kültürel unsurları da denklemin içine katarak en uygun pazar stratejilerini belirlemek başarılı bir girişimin olmazsa olmaz unsurları. Farklı pazarlara girerken size yol arkadaşlığı yapıyoruz.

Küresel Yönetim Eğitimleri

Bilgi en güçlü silahtır. Günümüzde ise bilgiye ulaşmak kolay, ancak vakit kısıtlamalarımız içerisinde doğru ve ihtiyaç duyduğumuz, bizleri somut çözümlere ulaştıracak bilgiyi diğerlerinden ayırt etmek zor. Küresel ekonomi ve finans nasıl şekilleniyor? Girmek istediğim pazardaki riskleri nasıl analiz edebilirim? Dünyanın farklı bölgelerindeki gelişmekte olan piyasalar nasıl imkanlar sunuyor? Küresel bir strateji nasıl olmalı? Tüm bu konularda sunduğumuz eğitim paketleriyle sürekli olarak güncel ve donanımlı olmanızı sağlıyoru

Kobiler İçin Dış Ticaret

“Günümüzde ölçeği ne olursa olsun her şirket, küresel ekonominin bir parçası.”

Kobilerin kendileri için doğru pazarları ve satış ile pazarlama kanallarını tespit etmelerine ve kendilerini küresel bir aktör olarak konumlarına destek oluyoruz. Kobilere verilen desteğin ülke ekonomisine evrilen destek olduğunun bilincinde olarak Türk ürünlerinin yurtdışı pazarlara taşınması için şirketler ile birlikte stratejiler belirliyor ve bunların hayata geçirilmesini sağlıyoruz.

Global Ekonomi

Global Ekonomi başlığında uluslar arası pazara açılmak isteyen kobilere, halihazır bu arenada çalışan büyük ölçekli yapılara danışmanlık desteği vermekteyiz.

Sayfaya Git

Dış Ticaret

Intelcon Global, KOBİ’lerin uluslararası ticaret sürecinde, öncelikle kendileri için en uygun alıcı ya da satıcı ticari partnerin bulunması ve sonrasında da bu partnerle dış ticaret operasyon sürecinin yürütülmesi aşamalarında destek hizmetleri oluşturmaktadır

İhracat

Dış Ticaret Platformu olarak, firmanızın yurtdışı pazarlarda hedef olarak seçtiği ülkelere, sektörlere ve müşterilere yönelik etkin, verimli ve uzun vadeli bir ihracat yönetim stratejisi oluşturmasına, mevcut Pazar ve müşterilerle ilişkilerinizin geliştirilip yeni Pazar ve müşteriler bulmanıza, mevcut ihracat operasyonlarınızın tam zamanında, hızlı ve doğru bir şekilde yapılmasına yönelik stratejiler geliştiriyoruz. 

İthalat

Dış Ticaret Platformu olarak, firmanızın ithal etmek istediği ürünlerin istediğiniz kalite ve niteliklerde uygun fiyata ve zamanında size ulaşması için gerekli tüm süreçleri yürütüyor ve anahtar teslimi çözümler sunuyoruz.

Gümrük Danışmanlığı

Gümrük Danışmanlığı hizmetlerimiz gümrüklerde karşılaşılabilecek sorunları azaltma, maliyet düşürücü ve zaman kazandırıcı yeni gümrük tekniklerinden faydalanma, şirketlerin gümrük müşavirleri ile ilişkilerini düzenleme, Avrupa Birliği mevzuatı ve uygulamaları açısından bilgilenme ve gümrüklerde karşılaşılabilecek sorunların çözümü hususlarında fayda sağlamaktadır.

Pazar Araştırma Raporları

Uluslararası pazardaki yenilikler ve dalgalanmalar ürünlerinizin istenilen sonuçları dış pazarlarda yakalayamaması riskini oluşturur. Bölgedeki Pazar, Politika, Finans ve Yerel Altyapıyı bilmek ve dikkatli bir analiz sonucunda hazırlanan raporlar ile doğru zamanda, doğru hedef pazara ulaşmanızı kolay ve risksiz hale getiriyoruz

İthalat ve İhracat

Sınırların kalktığı uluslararası sahnede doğru üretici ve alıcılara güvenlice ulaştırıyoruz.

Sayfaya Git